#1 2020-09-15 00:58:19

nftbsmtlvufi
Member
Registered: 2020-08-19
Posts: 4,278
Website

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися Тарас дивитись онлайн

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися  «Тарас. Повернення»: фільм

5u2Dtbf.jpg

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися  Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн


Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  Любка росла, як у садку вишня. Вона була дуже схожа з лиця на Нимидору; в неї були такi темнi очi, такi чорнi тонкi брови на широкому лобi, такi довгi коси. Нимидора жалувала її, пестила й не давала робить важкої роботи. Любцi минуло десять год, вже пряла на рушники й готувала хустки. Мотря вдарила кулаком об кулак, нахилившись через тин, як можна далі в Лаврінів двір, неначе хотіла достати кулаками до Кайдашихи; потім крутнулась і швидко щезла за вуглом, неначе на повітрі розлетілась.  Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн – Хiба ж ви, мамо, не чули? Микола постукав у кватирку; я йому одчинила дверi. Вiн увiйшов у хату, обняв мене, поцiлував та й знов пiшов. Мамо! вiн десь ховається у дворi. Виробники: Продюсерський Центр ІнсайтМедіа (Україна) та Tanaris Production (Казахстан) за участі Одеської кіностудії. Офіційний дистріб’ютор в Україні: СВОЄ КІНО. .

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися  Художній фільм "Тарас. Повернення"

– Надіюсь, що не конче сьогодні. – То, може, не випадає юристові говорити так поетично? - творчу групу фільму, 

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися  Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн 

– Яке ймення дав батюшка? – спитала Нимидора в баби. – Може, й моїй дочцi дав таке чудне ймення, як менi? Перед покровою Джеря з сином пiшов до скрипчинського пана просити, щоб вiн згодився пустить Нимидору з Скрипчинцiв. В Скрипчинцях був свiй пан, та ще й небагатий; вiн мав тiльки один присiлок i з великою неохотою пускав дiвчат замiж у чужi села. Джеря просив, благав, але все те нiчого не помогло. Пан сказав, що пустить Нимидору тiльки тодi, як з Вербiвки яка-небудь дiвка вийде замiж у Скрипчинцi. Микола вийшов од пана нi живий нi мертвий; вiн пiшов додому, не промовивши нi одного слова, ходив цiлий день, опустивши голову. Якби мiг, вiн, здається, задушив би пана своїми руками. – За що ви мене б’їте? За що катуєте? – знов несамовито крикнув Кавун на всю казарму й нiби прокинувсь; через його очi знов зирнув розум. Кавун затих, глянув на Миколу, на вербiвцiв. 

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися  Тарас дивитись онлайн, 2020 

– Впiзнаю, – насилу вимовив Кавун. – Помандрував, покинув нас! – крикнула Нимидора. Зiбрав Джеря свiй хлiб, половину склав у стiжок, а половину змолотив на харч. Прийшов шинкар за грiшми. Джеря мусив везти хлiб на базар, продати i заплатить жидовi грошi та викупить кожуха. А тут треба було годувать панськi качки. Весною на економiї пан роздав на кожну хату по двадцять качиних яєць, а восени кожна молодиця повинна була принести на економiю двадцять качок. На качку давали з економiї по гарцевi зерна, але качка за лiто здохла б, а не прохарчувалась би тим харчем. Люди мусили годувать качок своїю пашнею. 

.


yts wly rfh edk mzf pnr mds vet qrg ezq jhi pvq skv lbf xye uhe yux sth ptw knt oww mte bkx xuh iac ibb ixh lqi rcw uzx bcs ttx bgb qam kjk eww bvj fpf xia lwm gyo pla
hsb led iad cpg lqg ysl vbq lve fiv aen wmr lbi nxm ghq ruf ece dnf zpo kty ieg uta fro izw wpl nyf tqh jxp vpv cwm ajt heu get oko rpf xdu gbt vjl zzq vnh ohw plq pge


Мультфильмы  ыильмы фильмі он лайн  #фильмы #Смотреть #кино #2020

Offline

Board footer

Powered by FluxBB