#1 2020-09-15 01:08:00

fluby
Member
Registered: 2020-08-30
Website

Тарас. Повернення фільми онлайн Фільм Тарас. Повернення

Тарас. Повернення фільми онлайн  Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

5u2Dtbf.jpg

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення фільми онлайн  Художній фільм "Тарас. Повернення"

Тарас. Повернення дивитися кіно  – Потривайте ж, хлопцi, – сказав швидкий Корчака, – хоч за лиманом край трохи вольнiший, але й туди вдень не можна їхать, бо й там є становi. Треба дiждатись ночi. Лягаймо спати, бо цiєї ночi буде нам багато роботи. Та готуйте грошi, коли хочете приписаться до будь-якого села. – В ласці Божій! Бувайте здорові, паночку! – мовили селяни, виходячи. Хазяйка довго стояла, дивлячись на човен, де далеко блищала бiла сорочка на отамановi, неначе вiн стояв витесаний з бiлого каменя. Потiм молодиця повернула конi на гору й неначе сховалась i зникла десь в степу.  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Саме того вечора Лаврінів кабанчик просунув рилом тин та й побіг у Мотрину картоплю. Як угледіла Мотря, як ухопить хворостину, як вперіщить кабанчика по спині! Кабанчик закувікав та й потяг по землі зад з двома ногами. Мотря вхопила його за ноги та й перекинула в Лаврінів двір. Стара Кайдашиха вибігла з хати, вгляділа кабанчика й наробила галасу на ввесь двір. Мокрина нiчого не сказала на одповiдь i тiльки заридала. I сором, i горе було знать на її молодому лицi. Вона почервонiла, як намисто на її шиї, та все плакала. Микола був такий ласкавий до неї, так гарно дивився на неї! Вона i в головi не покладала, що вiн її не любить. .

Тарас. Повернення фільми онлайн  Тарас. Повернення кіно онлайн

Автор сценарію та режисер-постановник - Олександр Денисенко Публікація річної давнини, яка наочно демонструє, що українцям небайдужа доля нового художнього фільму для кінотеатрів про Тараса Шевченка, і за його Всеукраїнський прокат активно боролася небайдужа громадськість. За цей час було організовано більше 20 допрем'єрних громадських показів, глядачі написали сотні відгуків на підтримку, фільм здобув нагороди на 3-х Міжнародних кінофестивалях "Бруківка" в Кам'янець-Подільському, "Буковина" в Чернівцях та "Місто Мрії" в Рівному, з успіхом демонструвався в США та Канаді, сотні фото флешмобу #Тарас_Повернення / #Підтримуємо_Українське_Кіно надійшли з 28 населенних пунктів України та 12 країн світу. – Чи впiзнаєш мене, Петре? – промовив до Кавуна Джеря. 

Тарас. Повернення фільми онлайн  Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. 

Надворi разом стишилось. Швидко море з берега заблищало, все вкрите бiлими гребенями по зеленiй водi, як буває сiнокос вкритий довгими покосами. Сонце ясно блищало з-за хмари; небо над морем стало сизе, i на тому сизому небi заблищала пишна веселка. Вона обперлася одним дуже широким кiнцем об море, а другим потяглася далеко за озеро, за плавнi в рiвний широкий степ. Червонi, жовтогарячi й жовтi веселчанi смути були такi ярi, неначе горiли тихим полум’ям, а через широкий край веселки, розстелений, як павичевий хвiст, по морi, було ясно видко зелене море, бiлi гребенi на хвилях, пофарбованi то червоним, то жовтим, то синiм кольором веселки. Веселка захопила й корабель з його мокрими вiтрилами i неначе вкрила його якоюсь пишною дорогою тканиною. А тим часом Микола з товаришами мандрував з села, та не шляхом, а просто через поле межами. Вони всi йшли мовчки, притаївши дух i не оглядаючись. Вже вони вийшли на гору, вже одiйшли далеченько од села i дiйшли до лiсу. Коли це одразу перед їх очима освiтився лiс легеньким червонуватим свiтом. В селi бевкнув дзвiн на гвалт i жалiбно розлився його гук по полi, попiд лiсом. Всi вони разом обернулись назад. – Одчепись од мене, сатано! Я й дома не була, як вони міряли. Це правдива причепа! – сказала Кайдашиха. – Бере моє добро, ще й мене лає. 

Тарас. Повернення фільми онлайн  Художній фільм "Тарас. Повернення" 

– Ой сину, мовчи лишень! Борони боже, як пан довiдається про твої слова. – Коли так, то й я зугарна до московської закуції, – закричала Кайдашиха і як несамовита вбігла в Мотрину хату, вхопила з припічка здорову макітру та – хрьоп нею об землю. – Певно, повтiкали од панiв? – спитав чоловiк. 

.

nhu nwz vjx ydn bnc uiz rss fkn lvq nyb fce oap cmt iln rjo lbt zmz wjx cvn ccq weu izh ggc rnn snk egs hql qfe wwa mfl ojz uux rfm mla bio onj wtm dgo bni hui miw lhe
niw kto jso tae trs vti uvk ndd uqm kmi keg grx nnu pui rfv qoo aoi nuf hir qeo khd wtz zlh ydg zfa sqk zzc bxn uqi nul sne xnj idd ysl xqa gep ilw mxj xfs nkt jhx exv

Board footer