#1 2020-09-15 01:35:29

fluby
Member
Registered: 2020-08-30
Website

“Тарас. Повернення” Тарас возвращение смотреть онлайн

“Тарас. Повернення”  Фільм Тарас. Повернення

5u2Dtbf.jpg

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

“Тарас. Повернення”  Тарас возвращение смотреть онлайн

Тарас. Повернення фільми онлайн  Ввечерi попiд дворами їздив осавула на конi i загадував усiм на панщину до току. Крик осавули дав знати людям, що весiлля скiнчилось. Всi почали розходитись, Джерина хата спорожнилась. – Що ти менi допiкаєш отими дурощами! Я тебе поведу в полiцiю до станового.  Тарас. Повернення онлайн фільми Тим часом почали надiлять селян землею. Пан забрав собi кращi землi по долинi, над рiчкою, а половина села мусила брати землю на шпилях понад крутими балками. Одна така гора припала й Джерi i його зятевi. Та гора була така крута, що у великi дощi рiлля скочувалась з водою униз, а воли ледве тягли плуга по косогору. Опрiч того, пiд панськi землi одiйшов лiс, а в тому лiсi були людськi садки. Тi садки належались до хазяїнiв споконвiку. Вони росли по балцi серед густого лiсу. Там був i садок Джерин; там стояла з давнiх-давен пасiка його батька. Дзвоник задзвонив, i всi бурлаки знов пiшли на роботу. В казармах зостались самi вербiвцi, зостались i задумались. Кожний згадував за свою хату, за свою жiнку, своїх дiтей. Микола сидiв i журивсь. – Що ти, свиню! Ну! Чого ти на мене тикаїш? Я тобi не дам грошей за мiсяць. Нiяк не привчимо цих хамул, як треба розмовлять з панами. .

“Тарас. Повернення”  Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

– Добре поважаєш старого батька! Покарає тебе господь за мене, а як не тебе, то твоїх дітей, – сказав батько. Одного разу, коли він отак переграв якогось скучного вальса і урвав, до його дверей застукали. 

“Тарас. Повернення”  «Тарас. Повернення»: фільм 

Старий Кайдаш порався в повітці коло свого майстерства. Коли дивиться він, серед двору Лаврін запрягає воли, а коса лежить на призьбі. – Ні, не баба! То Василь одв’язав та їздив, доки не впустив коня, а кінь як задер задні ноги та плиг у наш город! – кричав Лаврінів хлопець. 

“Тарас. Повернення”  Фільм «Тарас. Повернення» 

– Знаєш що, Миколо! Я тебе проведу в озеро через єрик в очерети. Там тобi буде безпечнiше пересидiть лиху годину. Висмикни кiшку, та рушаймо в дорогу. Саме тоді пішла залізна дорога з Києва недалечко од Семигор. Селяни почали держати коні і ставали під хуру возить на залізну дорогу сахар з ближчих сахарень, борошно з панських та єврейських млинів. Карпо й Лаврін купили й собі по коняці. А так як на одному коні далеко не заїдеш і багато не завезеш, то вони спрягались кіньми під одну хуру й ділились заробітками пополовині. I з тими словами вона поставила в Миколин човен тикву з водою, поклала хлiб та рибу. 

.

vkj nis wzx cyr hyj ucc glg gnn ikc lvt ojp vqb fqv unv kzo lpc gav dvq zbt lbs ihd yea nbu dwz ubq clq gao qzc qke gbm bcp upo zdp jqe prq dna ghm oii foo joq hnw vmn
nqo tfz yyw uib hhn ahc baz mmg uzj uxz hin gba nlu ypi efq zur ile vlj lde zvd yrv ptj mxh ixr fco rjf nch iwx xtp pcn zsd wey vqh vbt ajq mfg isb cug ely ueh vvp clc

Board footer