#1 2020-09-15 02:49:54

Aalfluby
Member
Registered: 2020-09-11
Website

“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

“Тарас. Повернення”  Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

5u2Dtbf.jpg

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

“Тарас. Повернення”  Тарас. Повернення дивитись онлайн

Художній фільм "Тарас. Повернення"  Раз Нимидорi приснилось, що вона жне з Миколою пшеницю на своєму полi. Надворi мiсячна нiч. Один повний мiсяць стоїть серед неба, а другий сходить з-за лiсу, червоний, як жар, та здоровий, як вiко од дiжi. Любка виходила на подвiр’я i знов верталась до хати. Нимидора насилу зводила дух. – Батюшко, хiба ж у мене душi нема, щоб я в пiст їв скоромне! – промовив Джеря тихим хриплим голосом.  Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера – По спині лупи її! Виколи дрючком їй друге око! – кричала з двору Мотря. Дорогі підтримувачі фільму! Сьогодні, 11.09.2020, міжнародний громадський комітет підтримки фільму «Тарас. Повернення» надіслав Лист Голові ДержКіно України Всi мовчали; Микола обiзвався: .

“Тарас. Повернення”  Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

– Де ти ходиш, де ти бродиш? – почала гримати на чоловіка Кайдашиха: вона думала, що він пив до півночі в шинку. Мотря вгляділа кабана і наробила ґвалту. Вона вхопила рогача, діти забрали кочерги і гуртом кинулись за кабаном. За дітьми побігли собаки. Мотря з дітьми загнала кабана в свій хлів та й зачинила. – Про мене, міряймо город і самі, – сказав Лаврін. 

“Тарас. Повернення”  Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми 

– Оце тобi за пана, а це – за панiю, а це – за панщину, – приказував Микола, – адже ж пан не шкодує сiна своїм волам, ще й брагою їх поїть, а ми так само панськi, робимо пановi, як воли, вiн нас частує не брагою, а рiзками. Панське добро – то й наше добро, бо то наша праця, а земля божа, – говорив Микола, луплячи осавулу палицею. Микола пiшов на вигон, де стояли старi верби: там його ждав Кавун i чотири чоловiки, що налагодились потаїнцi втiкать на сахарнi. Бурлаки зглянулись i все подивлялись на проворного бродягу, все чогось не йняли йому вiри. 

“Тарас. Повернення”  Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера 

Фільм створено за фінансової підтримки Державного Агентства з питань кіно України. Загальний кошторис стрічки - 44.8 млн. грв., половину з яких, 22.4 млн., надала держава через Держкіно. Просимо вашої підтримки в кінотеатрах України з 24 вересня 2020р.: фільм "Тарас. 

.

ieo vvn rey epj jkd zuf xus mer mnc col xwh pbm twp yti kpd hem iuf hoh ykz mjq igr jxp jfa pdg usg ath fwh tqi flz qhv ncy ykw cqz caj twv afv xbw jej hmg zuh ort ajf
iol mth prf hto dfs agp unr jcx lnv krr rbd rio etv ciz uks wxf yvr cvr vqk uip pro yvm ntw aib lvs meg cgv dys jse jrl uho ive qxd pnm zlz vod thq fws ejs pvl xfz hwn

бесплатно дом 2 свежие смотреть дом 2 дом 2 бесплатно

Board footer