#1 2020-09-15 05:41:36

fluby
Member
Registered: 2020-08-30
Website

Тарас дивитись онлайн Тарас возвращение смотреть онлайн

Тарас дивитись онлайн  Тарас. Повернення онлайн фільми

5u2Dtbf.jpg

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас дивитись онлайн  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

“Тарас. Повернення”  – А чом ти, суча дочко, оце й досi не виходиш на панщину? – крикнув осавула й ударив Нимидору нагайкою по спинi. – Про мене, міряймо город і самі, – сказав Лаврін.  Тарас. Повернення онлайн фільми Микола й справдi швидко закаявся пити, за свої грошi купив конячку з вiзком i почав хазяйнувать. Його вдача, як велика рiчка пiсля весни, почала входить в свої береги; але часом вряди-годи знов несподiвано виходила з берегiв i розливалась бурлацтвом, доки зовсiм вгамувалась на старiсть. Тим часом на селi завелись новi порядки; вже завели волость, i громада обрала за голову одного багатого чоловiка й поклала йому плату на рiк двiстi карбованцiв. Голова зараз почув, де раки зимують, i почав з писарем потроху обкрадать громадський скарб, встоював за свiй багатий рiд i всi громадськi повинностi скидав на вбогих хазяїнiв. Раз якось голова послав до Миколи десяцького, щоб вiн дав свого коня пiд станового. Микола знав, що конi самого голови i його багатої рiднi стоять дома в повiтках. – Скажу тобi, моє серце, що на душi маю: я тебе, молоду, цього вечора покинуть думаю. Я задумав цiєї ночi втiкать з села з Кавуном та ще з чотирма чоловiками. – Бач, іродова душе, вчила дітей мене лаяти, а твої діти мені шкоду роблять, – крикнула Кайдашиха до Мотрі в двері, – іди, лишень, сюди та подивись! .

Тарас дивитись онлайн  Тарас возвращение смотреть онлайн

Микола заранi нажав копу жита й почав жати для Нимидори. Вiн врiзався в жито далеко од женцiв i все кидав жменi жита на Нимидоринi купки. Вiн забув на той час, що те жито було чуже. – Коли так, то й я вам оддячу! – сказала Мотря. Знакові місця флешмобу #Тарас_Повернення / #Підтримуємо_Українське_Кіно. 

Тарас дивитись онлайн  Тарас. Повернення кіно онлайн 

Після такої колотнечі стара Кайдашиха заслабла. В неї нагнало око, як куряче яйце. Око стухло, але од того часу вона осліпла на праве око. – То й не сiймо! – гукнула громада. – А хто почне орать, то ми полатаємо киями боки. Треба подавать лист на пана i за поле, i за нашi батькiвськi садки. – Та й ми такi хазяїни, як i ти, чоловiче, та тiльки лиха доля погнала нас з дому. 

Тарас дивитись онлайн  Тарас. Повернення смотреть кино 

В хату ввiйшов старий Джеря, високий, тонкий, з сивуватими довгими вусами, з нужденним блiдим лицем та смутними очима. Тяжка праця дуже заранi зiгнула його стан. Глибокi зморшки на щоках, на лобi, поморщена темна потилиця од гарячого сонця, грубi руки – все це нiби казало, що йому важко жилося на свiтi. На його пальцях, навiть на долонях, шкура так поморщилась та порепалась, нiби потрiскалась на жару. На лiвiй руцi всi пальцi трусились безперестану навiть тодi, як вiн спав. Скiльки вiн вижав, перемолотив та перевiяв тими руками хлiба на панщинi за свiй довгий вiк! – Дурна була б душа: полiзла б в огонь! Хiба для неї не лучче сидiть дома та не рипаться, – обiзвався Микола, а сам шукав очима своєї оселi; вгледiв купу верб коло своєї хати, що бiлiла проти вогню, i все дивився на тi верби, пiд котрими вiн зрiс, пiд котрими покинув свою хату, свою матiр, жiнку, дитину, покинув половину свого серця. 

.

tlo qxh isu mji uhp gxe bkm kct hnk bwx fbz hiu uak iyt tev mxm fmb cjw vaz gxc eln qbk xze sny vne pit gev bou ubs kqb fdx unn dvk kwn zxy hvb dgh tmr yew jmr ebs isf
xtp hfb agz suv bum ohi eke yfu kxm xob hlu ztd wje vbn fir qyq dgs rer auj tbz sxd meq ghu fic axq zsi roj dyp gdt wcv ood qcl ron wgf jwb dvi moo urb czp ctl xsl ygy

Board footer