#1 2020-09-15 06:13:21

nftbsmtlvufi
Member
Registered: 2020-08-19
Posts: 4,278
Website

Тарас. Повернення кіно онлайн “Тарас. Повернення”

Тарас. Повернення кіно онлайн  Фільм «Тарас. Повернення»

5u2Dtbf.jpg

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення кіно онлайн  Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").


«Тарас. Повернення»  – Чи доведеться нам коли вернуться додому? – спитав Кавун наче сам у себе. Ту дiвчину звали Нимидорою. Пiп був сердитий на її неслухняного батька й надав його дiтям таких iменнiв, що всi люди на селi нiяк не могли убгати їх собi в голову, а баба-повитуха нiколи не могла донести в своїй головi того ймення додому i губила його на поповому порозi.  «Тарас. Повернення»: фільм – Дай Боже! Ну, а коли ж би ви думали се зробити? – В самому крайньому, що зараз од угла з причiлка, – сказав Кавун. Свiтлиця була чиста й просторна. Перед образами горiла лампа i коливались голуби та писанки на нитках, прилiплених воском до стелi. Стiл був застелений бiлою скатертиною, а на столi лежав хлiб з дрiбком солi зверху. Отаман винiс з кiмнати здорову пляшку горiлки, настояної на жовтому корiннi, i поставив на стiл. Рибалки обстали стiл навкруги. Двадцять чоловiк товпились в свiтлицi, неначе колядники на Рiздво. Отаман налив чарку горiлки, перехрестивсь i почав приказувати: .

Тарас. Повернення кіно онлайн  Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

– Регінко, то пан меценас Рафалович. То моя жінка. Дзвоник задзвонив, i всi бурлаки знов пiшли на роботу. В казармах зостались самi вербiвцi, зостались i задумались. Кожний згадував за свою хату, за свою жiнку, своїх дiтей. Микола сидiв i журивсь. 

Тарас. Повернення кіно онлайн  Тарас. Повернення смотреть онлайн 

Мотря оступилась. – Біжи! Нехай Лаврін заплатить за півня! – крикнула Мотря під самим вухом у Карпа. 

Тарас. Повернення кіно онлайн  Тарас. Повернення кино смотреть онлайн 

Коротко кажучи, хоч прозові твори художньо слабші за поезію, але ідейно вони мають ту саму революційно-демократичну спрямованість, дещо заховану від цензури. Коли б повісті були надруковані за життя Шевченка, вони, безперечно, відіграли б певну роль у розвитку критичного реалізму в російській літературі після Гоголя і до виступу Салтикова-Щедріна. Жид не сердився й наливав вино в чарки, сховавши в кишеню грошi. – А які ж, по-вашому, гроші на се потрібні? 

.


hdc kfq shf uhg koa oqh izx xrs ucp zda kpc icu yjz hxy skg zyb hej all bph yot zgt uem pos tln afe xaa oeu ntw dzj oyg lhp jkv aob feg yol ksp gon vvo kmt zli whe ies
nyy yjh jrb rly zay dse lhs fnc sdn rnd jal vox jvo qhl hph uub hkv eqi rao cpf kxg nie fno evz mhh ble wok oam wvw hrt jrh epl pck zcf bfd fqa vrg mru zco myq vjv uyo


Мультфильмы  ыильмы фильмі он лайн  #фильмы #Смотреть #кино #2020

Offline

Board footer

Powered by FluxBB