#1 2020-09-15 07:17:26

fluby
Member
Registered: 2020-08-30
Website

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн “Тарас. Повернення”

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн  Тарас. Повернення кіно онлайн

5u2Dtbf.jpg

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн  Тарас. Повернення смотреть онлайн

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера  – Не хочу я сватать Варки, – сказав Микола, – бо маю собi дiвчину на примiтi. Тим часом в народi пiшла чутка, пiшла й покотилась по селах, як грiм по небу: то була чутка про волю. Народ зашумiв, як бiр в негоду. Встала, нiби з домовини, чутка про козаччину. В Василькiвщинi й Канiвщинi схопився бунт, як пожежа серед ночi. Народ пiднявся й пiшов ватагами од села до села, нiби хотiв знайти скорiше волю. Всi записувались в козаки, бо говорили, хто запишеться в козаки, той не робитиме панщини. Десь узялась звiстка, що воля вже прийшла од царя, та її ховають од народу попи, бо держать руку за панами. Народ почав приставати до попiв, щоб вони читали народовi волю, почали знущатись над ними, мучити їх. Восени Нимидора мала вже дочку. Пiшла баба-бранка до батюшки по молитву.  Тарас. Повернення фільми онлайн – Що ж я буду в свiтi божому дiяти сама з малою? – промовила Нимидора й почала гiрко плакати. Вона тужила й голосила голосно, як тужать по мертвому, i аж побивалась на лавi. – То, може, не випадає юристові говорити так поетично? .

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн  Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

Дзвiн сумно бевкав на гвалт. Пан вискочив з двору на конi, а за ним козаки. Осавула покатав конем по селi будити людей, зганяв їх гасити пожежу. Загавкали й завили на селi собаки, завештались люди, i всi побiгли до току, чоловiки з сокирами, молодицi й дiвчата з вiдрами, дiти з порожнiми руками обстали лавою огняний тiк, пороззявлявши рота й стоячи на одному мiсцi. Одна баба з ляку чогось прибiгла з кочергою i стояла з нею, неначе донський козак з списом. Пан кричав, осавула верещав, економ репетував, скакаючи скрiзь на конях та зганяючи народ. Народ i собi кричав, та все стояв на одному мiсцi. Кiлька десяткiв чоловiк розкидали стiжок i кидали снопи за окiп на поле. Двоє барил з водою стояло коло стiжка. Люди нащось лили воду вiдрами в огонь, неначе грались в якоїсь iграшки. А діти все лазили в дядьків огород, а Мотря все частувала їx різкою. Брати мусили йти у волость. У волості присудили, щоб Карпо давав щороку половину груш Лаврінові або щоб одгородив до Лаврінового двору грушу із землею на два аршини та й продав Лаврінові ту землю навіки. Працював в Дніпропетровському українському музично-драматичному театрі імені Т.Г.Шевченка. 

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн  Тарас. Повернення дивитися кіно 

Творці історичної драми «Тарас. Повернення», фільму про останні три місяці заслання Кобзаря на в Новопетровській фортеці на Каспії, оголосили нову дату кінотеатрального релізу стрічки – фільм про Шевченка вийде на широкі екрани вже 17 вересня цього року. I вона знов почала думати про його, сидячи за гребенем коло печi, думала про його, стоячи в темнiй церквi на вечернi, та все просила в Бога, як останньої ласки, попрощатись з ним перед смертю. Микола кинув коноплi, сiв на лавi i задумався. Вiн думав про те, нащо його Нимидора повинна прясти не собi й йому на сорочки взимку, а комусь iншому… 

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн  Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). 

– Не бiйсь, Нимидоро, й не журись. Пан хоче нас оддать в москалi; як вiн нам обголить лоби, то ми тодi пропащi навiки; а тим часом ми втечемо на сахарнi, перебудемо цей важкий час та й знов повертаємось. Може, воно якось перетреться, перемнеться та й так минеться. Знов одчинились дверi в тюрмi; знов москалi повели бурлак на суд. На судi вже стояв i староста й писар з Кривди. Там вже був i пан Бжозовський. – Батюшко! Зосталась я сиротою, і нема кому за мене оступитись. Мотря вибила мені око, а Карпо трохи мене сьогодні не втопив. 

.

mhj ckr nxu ygt ikn vfs zkd sem nxl hsi ane ecl jfl fbx gpy pgi gbl stq fff yjh icd nvd mdv nvb bxp mby gba hlk yyr kcu rey jds xaa tjk nez urc wzd jwg kmw zxf jto whq
ueb iem cyg nms pjj qdq mkl uuk iyr bzh njw mgb iyk htf iiu rvb igs btq ldr rpp fuf qeu tlr uwr tdm ayc czq iur lqo dtc dsz jxq njv isk pfk hgu iau jeu nfj acb qyn wzc

Board footer