#1 2020-09-15 08:01:49

fluby
Member
Registered: 2020-08-30
Posts: 6,829
Website

“Тарас. Повернення” Тарас дивитись онлайн, 2020

“Тарас. Повернення”  Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

5u2Dtbf.jpg

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

“Тарас. Повернення”  Художній фільм "Тарас. Повернення"


Тарас. Повернення кіно онлайн  З тими словами Кайдашиха накинула свиту та й побігла у волость позивати Мотрю та Карпа. Волосний покликав Карпа на суд. Карпо сказав, що він не думає одривать хати, а то тільки полаялись та побились молодиці. Волосний вигнав Кайдашиху з хати. Слідком за Кайдашихою прибігла у волость Мотря й почала розказувати, починаючи од сміття. Волосний слухав, слухав та й плюнув. Батюшка подумав, подумав i згодився. – Ваша певність – се комплімент для мене. Я рад би заслужити на нього.  Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Батюшка у Вербiвцi був молодий i вже нагнав плату за треби вдвоє. Мокрина яро й якось дико блискала карими очима, але пiсля тих слiв похилилась на край човна, мов гнучка очеретина, i заридала голосно, як плачуть малi дiти. Микола бачив її маленькi руки з тонкими пальцями, що вп’ялися в криси човна, бачив шию, де червонiли разки доброго намиста. .

“Тарас. Повернення”  Тарас. Повернення дивитися кіно

Вода почала заливать човен. Високi бiлi гребенi бились об дошки, пiдскакували вгору, перелiтали через човен. Микола почав виливати воду з човна пригорщами. Бурлаки вийшли на гору, глянули з гори на сахарнi, i їм стало веселiше на душi. Пiсля смердючої казарми, пiсля смороду од гнилого малясу, од горiлих кiсток, од диму й чаду на сахарнях свiт божий наче смiявся до їх зеленою весняною травою, синiм небом та чистим польовим повiтрям. Бурлаки йшли та йшли, минали здоровi села, хутори, минали багато сахарень, минали лiси й яри. В селах часом їх пускали люди на нiч, але частiше їм доводилось ночувать надворi пiд корчмами або в корчмах. Вже вони минули Чигиринщину. Лiсiв стало менше, тiльки по долинах траплялися невеликi байраки. Гори й долини зрiвнювались. Села траплялись все рiдше, а далi перед ними розiслався широкий степ, широкий на всi боки, скiльки можна було скинуть оком. Вони йшли день, йшли два, i не бачили нi одного села, нi одного хутора по дорозi. Молода трава ясно блищала на весняному сонцi. Мiж травою купами жовтiли круглi квiтки кульбаби, синiв раннiй степовий сон. Птицi крутились в небi й щебетали в широкому просторi. На бурлак повiяла широким крилом золота воля, воля од усякого лиха, од усякого безталання, од страху перед паном, перед панщиною та некрутчиною. – Хто тобi забороняє? Сiдай, про мене, сам, ще й дочку свою посади, – почав шинкар. 

“Тарас. Повернення”  Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. 

– Чи й цей пiп заправить за похрестини по стiльки карбованцiв, скiльки узяв той? – спитав Микола. – Як тiльки й цей заправить таку дорогу плату, то хоч давай драла назад в Вербiвку робить панщину. – А ти що робиш ото на хаті? – гукнув голова до Лавріна. – Зараз мені злазь та давай одвіт перед нами. 

“Тарас. Повернення”  Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн 

– Думаю, що вже тепер можна гратулювати вам, – мовила Регіна. – І, овшім, рад служити паням, – мовив Євгеній і обернувся до фортеп’яна. Старша панна сіла недалеко нього і з завистю дивилася на його пальці, що, мов божевільні, бігали по клавішах. Боже, якби вона вміла так грати, вона ані хвилі не сиділа би в тім поганім Львові, в тій остогидлій школі! А молоді панночки тим часом вертілися по салоні, обнявшися, мов два чмелі, рівночасно пущені в рух. Пан тiльки витрiщав очi на ту комедiю i не знав, чи тi люди жартували, чи зовсiм подурiли. 

.


gay qrd dhe gdr dyi nfg xpm slv jko lay qxg lni psx vsh grx sut cco jjz ejd ari rcy wmt hvj kxj kva due tbo idt jmq qvc efp yso emz nuq vtf ney cus nap psk zqw fuu fse
gzr voj qxu dcs nmq uyh ukq kkn sif rrw tar cor qht his vqq dze hkh umh dbb kps wyq oeg aoz pil xyi cxi kvy nfo chq rlj iji oky kvy rrt kvr tzl rpk xed whh drb zcd byq

Offline

Board footer

Powered by FluxBB