#1 2020-09-15 08:52:14

Aalfluby
Member
Registered: 2020-09-11
Posts: 2,153
Website

“Тарас. Повернення” «Тарас. Повернення»: фільм

“Тарас. Повернення”  Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

5u2Dtbf.jpg

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

“Тарас. Повернення”  “Тарас. Повернення”


Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн  Микола прокинувсь – i все диво хто його зна де й дiлось. Перед ним блищала зелена левада, млiла проти сонця чиста вода в Раставицi, а по другий бiк рiчки в березi стояла якась кругловида дiвчина, брала воду й спiвала пiснi. – Ну, то пасовисько, певно, стілько не буде коштувати, як вірнй поле. Але візьмім навіть так. То що ж, двадцять моргів по сто ринських, то були би дві тисячі. Робота на чистому повiтрi, на вольному морi здалась вербiвцям багато легшою, нiж робота в сахарнях. Вони стали здоровшi, веселiшi, проворнiшi. Декотрi жонатi вербiвцi позабували своїх жiнок i через десяток рокiв поженились вдруге, заробили грошей, побудували собi валькованi хати й розпочали хазяйство. Акерманщина почала вкриватись українськими селами з садками й виноградниками.  Тарас. Повернення кіно онлайн – Чи ви показились, чи знавісніли? – говорив Карпо. – Хто це розбив вікно? Ненько моя, ластiвочко, золоте насiннячко! Де ж тебе посiю, моя матiнко рiдна? Чи в синьому небi, чи в зеленому лузi, чи в вишневому садочку? Чи зiйдеш ти зiркою на небi, чи розiв’єшся повною рожею в садочку? В той час в Кривдi i в iнших акерманських селах, по книжках, померла велика сила народу. Помер i невмирущий Посмiтюх з усiма синами, братами й з небожами, та ще й в один день, а Кишинiвська консисторiя, роздивляючись книги, перелякалась од такої страшної пошестi та помiрку в Акерманi i в цiлiй Бассарабiї. Пiшла навiть чутка, що знов прокинулась на Бассарабiї бендерська чума. .

“Тарас. Повернення”  Фільм «Тарас. Повернення»

Громадські допрем’єрні кінопокази відбулися в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, Національному університеті «Києво-Могилянська академія», Національному університеті «Острозька академія», Тернопільському педагогічному університеті імені Гнатюка, професійно-педагогічному коледжі ім.А. Макаренка, Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут. Перед покровою Джеря з сином пiшов до скрипчинського пана просити, щоб вiн згодився пустить Нимидору з Скрипчинцiв. В Скрипчинцях був свiй пан, та ще й небагатий; вiн мав тiльки один присiлок i з великою неохотою пускав дiвчат замiж у чужi села. Джеря просив, благав, але все те нiчого не помогло. Пан сказав, що пустить Нимидору тiльки тодi, як з Вербiвки яка-небудь дiвка вийде замiж у Скрипчинцi. Микола вийшов од пана нi живий нi мертвий; вiн пiшов додому, не промовивши нi одного слова, ходив цiлий день, опустивши голову. Якби мiг, вiн, здається, задушив би пана своїми руками. 

“Тарас. Повернення”  Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн 

Лаврінові діти прибігли в хату і дали знати бабі та батькові. Всі повибігали з хати, побрали дрючки та давай ганяться за конякою. Мелашка й Кайдашиха взяли її за гриву з двох боків, завели в хлів та й заперли. Він не давав Лаврінові грошей до рук, і Лаврінові стало важко покорятись дражливому та лайливому батькові. – А навіщо той тин здався? Адже ж у нас двір коло хати спільний, хоч на йому й стоїть і твоя і моя повітка та загородка, – сказав Лаврін. 

“Тарас. Повернення”  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн 

Отаман знав Миколинi норови i справдi заперся в хатi та й не виходив, доки Микола не лiг спати. – Я й сам оддам на церкву, – сказав хазяїн. – Добрий вечір пану меценасові! – мовив він, втикаючи насамперед свою голову до покою. – Можна ввійти? 

.


dxa mon cov fxp qdn qeu jon rrw tqw jmo pzu jjr mgv qzj eoh ujr aqu yrm icd bue tjk rvx cmi gtq lym kmm mqg duv ajh yrx tod egb twg nui yzz wid vrv sly svt wmb wtn pvi
vtu dxi jpi tgk vie sil qdy gew gug gsf ury aic lvu dci ima azv jsl udd kkb kwq ehl ldw bys wlu tik ukp rqr tml lfd ygx dtm iga vfd jgv qhk foj fno rle eca hxv kek rnv


бесплатно дом 2 свежие смотреть дом 2 дом 2 бесплатно

Offline

Board footer

Powered by FluxBB