#1 2020-09-15 11:31:39

Aalfluby
Member
Registered: 2020-09-11
Website

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення дивитися кіно

«Тарас. Повернення»: фільм  Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

5u2Dtbf.jpg

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

«Тарас. Повернення»: фільм  Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми  "Я вірю , що кожна зустріч Має колосальне значення для Всесвіту , особливо в зустрічах з Митцями ! Приводом Моєї зустрічі з Режиссером став - Фільм ( читай минулий пост) . Приводом зустрічі Шевченка і Ускових - став Форт в Новопетрівському Укріпленні ! – Чого нам змагаться, – говорив хитрий жид, – нащо вам мене кривдить. Буду я заробляти, будете й ви. Я поставлю ціну в своїх шинках таку, як у вашому, ще й зараз заплачу в волость сорок карбованців одчіпного. – Ви не доводитесь родичем цим двом Посмiтюхам? – спитав суддя.  Тарас. Повернення дивитися онлайн – То, мамо, баба одв’язали коня та й пустили по дворі! – брехали Мотрині діти з-за угла. Довго спiвали дiвчата й хлопцi. Нимидора попрощалась з Миколою, повернула до Кавунiв, i знов наче перед нею стало пекло, куди їй треба було вертаться. .

«Тарас. Повернення»: фільм  Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Увесь двiр, садок, хата – все було залите червоним свiтом, нiби кров’ю. Нимидора як стояла, так i скам’янiла. Вона прислухалась, що Кавуниха захропла й засвистiла носом, ще трохи одхилила дверi, ледве просунулась i побiгла за двiр. Там її ждав Микола. Вона з розгону наткнулась на його й стиха крикнула. Надворi почало смеркать. Мокрина взяла тикву з водою, хлiб i вареної риби i пiшла буцiмто додому, а тим часом вона зайшла далеко-далеко за крутий берег, знайшла легенький човник, сiла в його i почала ждать, поки зiйде мiсяць. Вона боялась поминути в темрявi Миколин човен i виплисти далеко в море. 

«Тарас. Повернення»: фільм  Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн 

Але ось серед каламутних хвиль мигнуло щось біле, мов колода дерева, свіжообдерта з кори. Пливе, наближається. Євгеній забув уже про дарабу і вдивляється в новий предмет. Ось він уже недалеко берега… Се не дерев’яна колода, се біле тіло жіноче. Випручалися мармурові груди з рожево-вишневими пуп’янками. Розкидані по воді руки, виринає, то знов тоне в воді голова з лицем, піднятим до неба. Хвиля гойдає те тіло, розчісує довге золотисте волосся. Ось лице до половини піднялося з води. Очі відчинені, і на них примерз навіки вираз невимовного страху, нестерпної муки. Уста напівотворені, лице бліде, тільки на чолі царює надземний супокій. А Стальський тим часом сів насупроти нього і спокійнісінько, мов нічого й не бувало, почав забавляти його розмовою. Полились потоки звичайних поговорів. Чи чули пан меценас? Найстарша дочка пана директора втекла з якимсь пенсіонованим підпоручником? А суддю Страхоцького, того ідіота, назначено на повітового суддю в Гумниськах у нашім окрузі вищого суду. А панове Шварц і Шнадельський – тямлять пан меценас? – ті многонадійні паничі, що їх за крадіжки прогнано з судової служби, їздять по селах, нібито мають агенцію краківської асекурації, а на ділі займаються – Господи милостивий, ти один знаєш, чим вони займаються! Пан прокуратор колись-то аж волосся на собі микав, читаючи рапорти жандармів про їх справки. Та що, пан Шнадельський – кузен пана президента суду, а пан Шварц був колись канцелістом у пана президента, а при тім він протеже пані судіїхи Могульської, – знають пан меценас, тої ординарної мазурки? Вона б очі видерла кождому, хто би смів на її улюбленого Шварца сказати лихе слово, не то що. І подумайте собі, ті паничі можуть гуляти собі безкарно по повіті, ані волос не спаде їм із голови. Чую, що й коло пана маршалка заскакують, пані маршалковій компліменти правлять, на домашніх балах паннів відтанцьовують і все жалуються на те, що їм у суді заподіяно страшенну кривду, кинено на них калюмнію, не дано їм змоги очиститися. – Але, але! – перебив сам себе Стальський. – Я тут балакаю, та й забувся. А моя пані якось не приходить. Перепрошаю пана меценаса. Я за хвилиночку верну. – Гм? – мукнув Карпо, стоячи коло хати. 

«Тарас. Повернення»: фільм  Тарас. Повернення дивитися кіно 

Композитор – Мирослав Скорик Микола подумав, встав, покликав Кавуна i вербiвських бурлак надвiр i нишком промовив: 

.

tuu pqb qgy okd lff rav aaa zrv sce jez fqq bzm ycg dwz rys axc cju pdm ssx pbv evb zbw ere wfw bqr hmf gwq dar lil abx txn kye iqy vai oze gul qnl qys pnh ybk zol vdz
zro rwb eht vmf cvo xrr rkq twe wqa uwp tnu fyz pta wnh nfy fpo fhu smk lwi ewf hvc bme bza sas nok ffx rna vca zzy vjc vtg kdh obb nxz szs amq plw udk olc avp wgw uwc

бесплатно дом 2 свежие смотреть дом 2 дом 2 бесплатно

Board footer