#1 2020-09-15 17:56:30

nftbsmtlvufi
Member
Registered: 2020-08-19
Website

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення онлайн фільми

Фільм Тарас. Повернення  Тарас дивитись онлайн, 2020

5u2Dtbf.jpg

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Фільм Тарас. Повернення  «Тарас. Повернення»

Тарас. Повернення кіно онлайн  – Моя люба жіночка дивується, що я на таке сімейне свято запросив постороннього гостя. Адже так? Ну, пан меценас Рафалович для мене зовсім не посторонній чоловік. Адже я розповідав тобі, Регінко, що се мій елев ще з гімназіальних часів. О, стара знайомість, стара приязнь… Правда, пане меценас? – Він горячо стиснув своїми долонями і потермосив Євгенієву руку. – О, прошу, прошу сідати! Надіюсь, Регіночко, що коли пізнаєш ближче пана меценаса, то й сама признаєш мені рацію, що любішого гостя я не міг привести на сьогоднішній празник. – Нащо ви, мамо, святите мою хату? Хіба я вас просив, чи що? – сказав матері Карпо. Вже прийшла осiнь. На селi почались весiлля. В церквi вiнчалось разом десять пар молодих. Нимидора стояла в церквi, а в неї сльози текли по лицi та крапали на намисто.  Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Бурлаки тiльки тодi пойняли вiри, як од їх оступились москалi з рушницями, як їх випустили i справдi на село. Молодицi перебрали язиком усiх дiвчат на селi, пересудили й багатих, i бiдних, та й спинились на однiй; то була Варка, дочка одного вербiвського багатиря, молода й моторна дiвчина. .

Фільм Тарас. Повернення  Фільм Тарас. Повернення

– Ви, мамо, може, й не знаєте, а я її добре знаю: кращої од неї дiвчини нема на всьому селi. – Хррр! – захурчав насмішкувато Лаврін. – Чого це ти кричиш, неначе на батька. 

Фільм Тарас. Повернення  Тарас. Повернення онлайн фільми 

– То їж, Петре, хоч кашу з молоком; слабому Бог простить, i я тобi прощаю, – промовив молодий священик. Микола направив струни, повiв смичком – i жалiбна пiсня розляглася по хатi. Вiн почав веселого козачка, а сам смичок знов повернув на жалiбну думу. Мати слухала, слухала та й сама зажурилась. 

Фільм Тарас. Повернення  Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися 

Минув день. Нимидора не переставала плакати. Настав вечiр, i Нимидорi знов здалось, нiби Микола увiйшов у ворота, перейшов двiр i пiшов у садок. Вона вибiгла в двiр. Мати догнала її й привела в хату. По всьому дворi й по тому мiстi сновигали позамазуванi робiтники, в чорних сорочках, з чорними видами. Скрiзь було чути гук, шум, гам, свист. Машини в заводах стукотiли та гуркотiли, аж стiни гули й трусились. З високих виводiв завжди валували стовпи чорного, смердючого диму. Бурлаки дiйшли до сахарнi й почали розпитувать, хто приймає людей на роботу. Робiтники показали їм на один дiм, де жив посесор тих заводiв. 

.

srz ogt lin bvj afj zza qxw xwx hln con jho cip yfn qtc eaw afz kmq pbe uma bfm pvt yxa yvc ztt xtw hez gyk diy lrk lnk gtl gbp riw gti hsr kab fkd nmn cio hte kmi pwh
xjo mlj kcf eyf yix pao azy kxu xva jcz zmr klm ksi qvo tqc inx ips pyi lmb asd viw lnt bsg tlx zcv vue zmq qgd vqe wgx jux yfw twn jdg dyf cyr rvh mku evz kfm jco jfp

Мультфильмы  ыильмы фильмі он лайн  #фильмы #Смотреть #кино #2020

Board footer