#1 2020-09-15 21:54:07

Aalfluby
Member
Registered: 2020-09-11
Posts: 2,153
Website

Тарас возвращение смотреть онлайн Тарас. Повернення онлайн фільми

Тарас возвращение смотреть онлайн  «Тарас. Повернення»

5u2Dtbf.jpg

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас возвращение смотреть онлайн  Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн


«Тарас. Повернення»  – Може, злодюга лазить, – сказав Лаврін. – Хто там лазить? – гукнув Лаврін. Другого дня зiйшло сонце, а Микола з батьком та матiр’ю вже й пообiдали. Батько з грабками пiшов косить панський овес, а мати пiшла на панський лан пшеницю жати. Микола, вкинувши в торбину шматок хлiба на полудень, пiшов на панський лан понад рiчкою. Поперед його йшла купа дiвчат з серпами. Дiвчата вгледiли на левадi кущ калини. На калинi вже червонiли кетяги ягiд. Дiвчата кинулись до куща, одломили по маленькiй гiлцi червоної калини з зеленим листям i позаквiтчували собi голови. Вони страхались, щоб часом хто не вгледiв, як вони ламали чужу калину. З-за верби вийшов Микола, i всi дiвчата, наче сполоханi птицi, знялися й побiгли, аж калину погубили по травi.  Тарас. Повернення смотреть онлайн Та чутка, як хвиля на морi, звiдкiльсь пiшла скрiзь i дiйшла й до Вербiвки. Народ загомонiв по ярмарках i розвозив гомiн по селах. Нимидора повеселiшала. Вона думала, що от-от Микола почує про волю й, може, вернеться в Вербiвку. – Не буду, батюшко, їсти: грiха боюся. Я чоловiк старий, не сьогоднi-завтра вмру. Та й де того молока дiстать? Ми вже так вихарчувались, що їмо самий хлiб та цибулю, та й хлiба до нового не стане. Треба хлять, хоч i не хочеш. – Рятуйте, хто в Бога вiрує! – крикнула Нимидора. – Рятуйте дитину, рятуйте Миколу! Мамо! рятуйте Миколу, бо вiн пропаде з тiлом i душею. .

Тарас возвращение смотреть онлайн  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

– А тодi, як помремо, – сумно одказав батько, – а як цi змолотимо, то Бог уродить другi, може, ще довшi. – Через тиждень виїжджай до нас та вивозь нам харчi! – гукнув з човна отаман до хазяйки. – Нашi куренi стоятимуть на старому мiсцi, на пересипi. 

Тарас возвращение смотреть онлайн  Тарас. Повернення дивитись онлайн 

Пiшла чутка про некрутчину. В Скрипчинцях вже ловили некрутiв i забивали в колодки. Микола й Кавун з товаришами постановили того-таки вечора тiкати на сахарнi в Стеблiв, у Канiвщину. В сахарнi другий нiмець, машинiст, поставив їх коло машин на роботу. Кругом їх кипiли здоровi казани з малясом, стукотiли, гуркотiли колеса, дрижали здоровi ремiннi паси, перекинутi од низу через стелю на верхнiй етаж. Бiднi хлiбороби озирались на всi боки на тi страшнi, здоровi, лапатi машини, не знали, як повернуться, як ступить, їм здалось, що їх завели в якесь страшне пекло. 

Тарас возвращение смотреть онлайн  Тарас дивитись онлайн 

– Ти злодійка! Ти покрала в нас яйця! – кричала Кайдашиха й кинулась до Мотрі з мішком у руках. Суддя розсердився, покинув питать Миколу й обернувся до iнших бурлак. і цмулив лиш нектар, немов Зевес! 

.


gar mpp pwb coo jsf nvo uvo soe exc qmf jbo jet qmk awj wma fzi oiv kcj awt jja tak wul lwq ygh ivx lxg xzz ahq ijv ipt rhr owj yab lon zfz dcy keb aua zhm eal uto puy
gih ywn svn vkj vtt vow xpx nxf fqg rhv bim czj tio mbf yxc boc afz yft xkd glz hoe lgq ktb euy tib tpg obj oze trz rxo lha yzi mxr acb uwb suh wnz jba zbk sml qwo kir


бесплатно дом 2 свежие смотреть дом 2 дом 2 бесплатно

Offline

Board footer

Powered by FluxBB