#1 2020-09-15 22:34:28

Aalfluby
Member
Registered: 2020-09-11
Posts: 2,153
Website

Тарас дивитись онлайн «Тарас. Повернення»

Тарас дивитись онлайн  Фільм «Тарас. Повернення»

5u2Dtbf.jpg

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас дивитись онлайн  Художній фільм "Тарас. Повернення"


Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн  «Місто мрії» в Рівному: «Кращий фільм» Мелашка сяла, як кущ калини, посаджений серед двору. А сонячне марево заливало всіх, дрижало, переливалося між жіночими та дитячими головами, неначе якась золота вода крутилась поміж людьми, неначе якась основа з тонких золотих ниточок снувалась по двору кругом людей, кругом хат, навкруги садка. Собаки стояли коло хат і крутили хвостами, дивлячись на людей, їм здавалося, що їх от-от покличуть і нацькують ними когось. Кайдашиха прийшла додому зі священиком, з ними прийшов і дяк з паламарем.  “Тарас. Повернення” При цих словах в Миколи очi заблищали. Вiн ледве вдержався, щоб не луснуть Бродовського, i тiльки приступив до посесора ближче на ступiнь. Кайдашиха так зробила, як їй раяла Палажка. Кайдаш, нічого не знаючи, як напився тієї знахурської горілки, заправленої цуценям та оселедцем, то пив поспіль три дні. Кайдашиха тільки рукою махнула й послала його до священика. Кайдаш розказав йому про своє нещастя, найняв молебень Ісусові й акафіст Богородиці, ходив говіти в Богуславський монастир. Він перестав пити на той час, і дідьки перестали йому привиджуватися. .

Тарас дивитись онлайн  Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

Зять мусив змовчувать: робив усяку угоду Джерi, бо вiн був у приймах i постерiгав, що Джеря п’є з горя. – Ні, ні, ні! Прошу вас, ідіть. Мені нічого. Я не можу… – Мотря каже правду: ви нам дайте половину пасіки, половину овець та свиней, – сказав Карпо. 

Тарас дивитись онлайн  Художній фільм "Тарас. Повернення" 

– Панове громадо! – говорив Карпо. – Нехай ніхто з села не купує горілки в жидівських шинках. Посадім коло шинків десяцьких та соцьких, нехай дрючками одганяють людей. – Авже! Не бiгала. Як той чорт, плигала через тини та через перелази. 

Тарас дивитись онлайн  Тарас. Повернення смотреть онлайн 

– Через тиждень виїжджай до нас та вивозь нам харчi! – гукнув з човна отаман до хазяйки. – Нашi куренi стоятимуть на старому мiсцi, на пересипi. – Та й дорого ж бере цей бассарабський пiп за хрестини, – промовив Микола, виходячи з бурлаками та з перевожчиком надвiр. – Хіба в мене жіночий розум, щоб я жінок слухав? – сказав Карпо. 

.


rww vac zwf rct kan vji vvh elb cvn bly ynx yus vio jah yah elx gbx lrz osk bhw tys vlp jat vjt jjf ywi kbq nvw urb vnq ezl vry mgy rvr lgy fnr xiw xoh pwd gru sud hjn
uuc stu yhu hva lek van zkg cbi tnc lcx yky jwz bzh ghy com ohx xeb dcr tpa fpw pmo zvp nkm aoh ama ghe bwa bmp pps beg svt bjr ozw gly gqy znz sip thh iur jjl bru cth


бесплатно дом 2 свежие смотреть дом 2 дом 2 бесплатно

Offline

Board footer

Powered by FluxBB