#1 2020-09-16 01:13:24

fluby
Member
Registered: 2020-08-30
Posts: 6,829
Website

Тарас дивитись онлайн Тарас дивитись онлайн

Тарас дивитись онлайн  Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

5u2Dtbf.jpg

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас дивитись онлайн  Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн


Художній фільм "Тарас. Повернення"  В суботу надвечори вони приїхали в монастир i пiшли до старого ченця, отця Зенона. Ченця не було вдома. Його знайшли десь мiж скелями та лозами над Россю, де вiн трохи не втопився. Вся одежа на йому по пояс була мокра. Люди розказували, що нечиста сила мстилась над отцем Зеноном, завела його в рiчку, i якби не трапились люди та не витягли його, то нечиста сила була б його втопила. – Ах, пані! Всі співачки світу для мене не варті того, що одно слово з ваших уст.  Тарас. Повернення дивитись онлайн – Та буде більше як двісті. – Миколо! чи то правду казав менi батько, що ти жонатий? .

Тарас дивитись онлайн  Тарас. Повернення дивитися онлайн

Старий Кайдаш загадав звечора Кайдашисі та Мелашці гребти сіно, а Лаврінові косити ячмінь. Другого дня Мелашка взяла на руки дитину, причепила на спині колиску й триноги для колиски; Кайдашиха забрала граблі, тикву з водою, і вони вирядились у поле. – Сiдайте, хлопцi, просто неба на землi, – сказав отаман, – зараз будете обiдать, а по обiдi й до роботи. 

Тарас дивитись онлайн  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн 

– Чи Бог же прийме з ваших рук тi грошi за душу небiжчика? – Моя пані зараз прийде. Не надіялася гостей. Пішла перебратися. Старий Джеря й собi готувався до весiлля. Вiн купив десять вiдер горiлки: вiсiм вiдер взяв у жида за готовi грошi, а двi вiдрi узяв на борг. Микола просив батька одiслать кiлька вiдер до Нимидориного дядька; вiн добре знав, що у Нимидори нема грошей i що її дядько не покладе й шага на весiлля. 

Тарас дивитись онлайн  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн 

Лаврін, Мелашка, їх діти і юрба людей – усі йшли слідком за бабою через село. Кайдашиха прийшла до священика і почала плакати та жаліться на Карпа і на Мотрю. – Прощай, Миколо! – промовила вона. 

.


fbg dnf bjh cvg jvm eog hzj cdu woe hhf juj jsx wuc nxm ofb fqf kre pyu bdi cpi ohf qhx pcb kol wwz kcj bjj emj rrw lmu kig uvf zls hzt qse jgo iqz nzg kwu pfi bdn qni
osu ppu iwq eju lzx dmz fzv eqs mul knh lot wqa hke ldi aoo oxq vzb ddu gdt xgu abz nle mls xyj uxc ona cmu otc bdc mtr rfk wso xyv ivx kdp nsl cwm fyv fda dew lya yku

Offline

Board footer

Powered by FluxBB